LEDVANCE LED SQUARE IP44 14W IP44 Click-CCT
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Luminaires with two selectable color temperatures via wall switch. Product features: Color temperature selectable via wall switch (3000 K, 4000 K). Type of protection: IP44. Product benefits: Homogenous illumination. Easy and quick installation. Areas of application: Wall and ceiling surface mounting. Bathrooms (IP44). Indoor applications. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SQUARE IP44 14W IP44 Click-CCT |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 40 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Pikkus | 600 mm |
| Kõrgus/sügavus | 70 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 14 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1250 lm |
| Valgusti tõhusus | 89 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.