LEDVANCE LED SPOT G9 G9 6 x 1.9W 2700K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Ceiling mounted luminaires with adjustable G9 spotlights. Product features: Luminaire family features five versions with up to 6 spot heads. Housing surface made of brushed nickel. Diffuser made of frosted glass. Adjustable head. Product benefits: Energy savings of up to 90 % compared to halogen lamp spotlights. Timeless design. Flexible thanks to replaceable LED lamps. Easy mounting. Areas of application: Indoor applications. Corridors, entrance areas, stairwells, living rooms, basements. Kitchens, workspaces. Ceiling and wall surface mounting. Equipment / Accessories: Equipped with OSRAM LED LAMP EAN 4058075432307. Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SPOT G9 G9 6 x 1.9W 2700K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1990 00 |
| Laius | 90 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1198 mm |
| Kõrgus/sügavus | 182 mm |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Keskmine valgusvoo nurk 20-40° |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 11.4 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1200 lm |
| Valgusti tõhusus | 105 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.