LEDVANCE LED SPOT AND DOWNLIGHT RECESS SLIM 85mm 4.5W 3000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Recess slim downlight with integrated driver. Product features: Integrated driver. Housing material: plastic. Product benefits: Very slim design. Ideal when few space in the ceiling. Areas of application: Indoor applications. Corridors, entrance areas, stairwells, living rooms, basements. Bedrooms. Kitchens. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SPOT AND DOWNLIGHT RECESS SLIM 85mm 4.5W 3000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tööstuslikud rippvalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 35 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 4.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 240 lm |
| Valgusti tõhusus | 56 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.