LEDVANCE LED SPECIAL T26 P 4.2W 827 E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Special LED lamps for refrigerators. Product features: LED alternative to conventional high voltage lamps. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80; constant chromaticity. Product benefits: Extremely small dimensions. Good all-around light emission. Ideal for decorative and free-burning applications. Long lifetime of up to 15,000 h. Four year guarantee. Areas of application: Small designer luminaires. Domestic refrigerators. Sewing machines. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED SPECIAL T26 P 4.2W 827 E14 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1368321 |
| Lambipesa | E14 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 25 mm |
| Valgusefektiivsus | 111 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Pikkus | 83 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.2 W |
| Valgusvoog | 520 lm |
| Lambi nimetus | T8 |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 20
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.