LEDVANCE LED Retrofit CLASSIC ST 6.5W 827 Clear E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps, classic Edison bulb shape. Product features: LED lamps for line voltage. Not dimmable. Lifetime: up to 15,000 h. Beam angle: up to 360°. Lamp made of glass. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80; constant chromaticity. Product benefits: Lower energy consumption than incandescent or halogen lamps. Instant 100 % light, no warm-up time. Can be easily fitted instead of ordinary light bulbs. Lamps with innovative LED “filament” technology. Areas of application: Perfect for decorative installations. Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. Safety advice: Do not touch the lamp if broken.. Must not be used if outer bulb is defective..
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Retrofit CLASSIC ST 6.5W 827 Clear E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 4000K E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 64 mm |
| Valgusefektiivsus | 124 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 143 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 6.5 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.