LEDVANCE LED Retrofit CLASSIC P 60 5.5 W/4000 K GL FR E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps, classic mini-ball shape. Product features: Professional LED lamps for line voltage. Not dimmable. Beam angle: up to 300°. Lifetime: up to 15,000 h. Lamp made of glass. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80; constant chromaticity. Product benefits: Very low energy consumption. Lamps with innovative LED “filament” technology. No UV and near-IR radiation in the light beam. Instant 100 % light, no warm-up time. Can be easily fitted instead of ordinary light bulbs. Lower thermal output (compared with the standard reference product). Design, dimensions, luminous flux comparable to an incandescent or halogen lamp. Areas of application: Perfect for decorative installations. Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Retrofit CLASSIC P 60 5.5 W/4000 K GL FR E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 4000K E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 45 mm |
| Valgusefektiivsus | 146 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 77 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 5.5 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.