LEDVANCE LED REFLECTOR PAR16 S 3.7W 940 GU10
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Dimmable LED reflector lamps PAR16 with bajonett base, natural daylight. Product features: LED alternative to conventional low voltage lamps. Dimmable. Base: GU10. Color rendering index Ra: ≥ 90. Lamp made of glass. Product benefits: Quick, simple and safe replacement without rewiring. Design, dimensions, luminous flux comparable to a halogen lamp. Natural light spectrum with outstanding color rendering of CRI>90. Greatly reduced blue component. Improved visual comfort and reduced eye strain. Low maintenance costs and cost savings thanks to long lifetime. Low flickering. Areas of application: Shops and exhibition rooms. Domestic applications. Commercial applications. Accent lighting. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED REFLECTOR PAR16 S 3.7W 940 GU10 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
PAR LED-punktid Reflektor LED-punktid Светодиодные лампы GU10 1W LED lambid GU10 timmitav LED lambid GU10 4000K GU10 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
642819 |
| Lambipesa | GU10 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Valgusefektiivsus | 62 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 54 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 3.7 W |
| Valgusvoog | 230 lm |
| Lambi nimetus | PAR16 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 36 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.