LEDVANCE LED reflector lamp PAR16 6.1W 930 GU10 dimmable 60°
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED reflector lamp PAR16 6.1W 930 GU10 dimmable 60° |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid ja torud Pirnid
|
| Hämardatav | Yes |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Valgusefektiivsus | 94 lm/W |
| Pikkus | 52 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Lambi võimsus | 6.1 W |
| Valgusvoog | 575 lm |
| Beam angle | 60 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.