LEDVANCE LED POWER BATTEN 1200 mm 24 W 3000 K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED batten luminaires with high luminous efficacy. Product features: Replacement for traditional T8 luminaires. Wall and ceiling batten luminaire. Housing material: sheet steel. Diffuser made of opal polycarbonate. Lifetime: up to 25,000 h. Luminous flux up to 5100 lm. High luminous efficacy: up to 110 lm/W. Lengths available: 0.6 m, 1.2 m. Color temperature: 3,000 K, 4,000 K. Product benefits: High brightness at low power consumption. High energy savings compared to luminaires that use conventional light sources. Functional and minimalistic design. Easy installation, no tools required for connection. Areas of application: Indoor applications. Ceiling and wall surface mounting. Kitchens, workspaces. Corridors, stairwells, basements. General indoor illumination. Workshops. Equipment / Accessories: Mounting bracket included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED POWER BATTEN 1200 mm 24 W 3000 K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 41 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 1200 mm |
| Kõrgus/sügavus | 48 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 24 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2600 lm |
| Valgusti tõhusus | 108 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 8
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.