LEDVANCE LED PIN G9 DIM 4.4W 827 Clear G9
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Dimmable LED lamps with retrofit pin base G9. Product features: Dimmable (with many common dimmers, see also www.ledvance.com/dim). LED alternative to conventional high voltage lamps. Product benefits: Good all-around light emission. Very long lifetime of up to 25,000 h. Ideal for decorative and free-burning applications. Four year guarantee. Lower energy consumption than incandescent or halogen lamps. Areas of application: Atmospheric accent lighting throughout the home. Shops, hotels and restaurants. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. Safety advice: Do not touch the lamp if broken.. Must not be used if outer bulb is defective.. To ensure full light efficiency and product lifetime, it is recommended to detach any glass or cover of the luminaire..
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED lamp G9 pin 4.4W 827 dimmable clear |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
G9 LED-pirnid G9 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | G9 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 18 mm |
| Valgusefektiivsus | 136 lm/W |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pikkus | 59 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.4 W |
| Valgusvoog | 600 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 320 ° |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.