LEDVANCE LED PIN 12V P 0.9W 827 Clear G4
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Low-voltage 12 V LED lamps with retrofit pin base. Product features: Compatible with many common conventional and electronic control gears (see also compatibility list). LED alternative to low voltage halogen lamps. Base: G4, GY6.35. Product benefits: Variable use at Direct Current and Alternating Current. Good all-around light emission. Ideal for decorative and free-burning applications. Long lifetime of up to 15,000 h. Four year guarantee. Areas of application: Decorative applications. Atmospheric accent lighting throughout the home. Shops, hotels and restaurants. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED PIN 12V P 0.9W 827 Clear G4 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
G4 LED-pirnid G4 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
522866 |
| Lambipesa | G4 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 12 mm |
| Valgusefektiivsus | 111 lm/W |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pikkus | 33 mm |
| Nimipinge | 12 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 0.9 W |
| Valgusvoog | 450 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 320 ° |
Pakend: 1 | Karp: 20
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.