LEDVANCE LED PCR LAMPS WITH CLASSIC P 4.9W 827 Frosted E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps, classic P bulb with recycled plastic. Product features: LED alternative to conventional lamps. Mercury-free lamps. Minimum 40 % of recycled plastic (out of total plastic weight) used. Product benefits: Low energy consumption. Easy replacement of classic lamps thanks to compact design. Instant 100 % light, no warm-up time. Made of recycled plastics, the lamp contributes to the reduction of CO2 emissions and landfill waste. Areas of application: Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED lamp classic P 4.9W 2700K E14 frosted |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E14 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 45 mm |
| Valgusefektiivsus | 95 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 79 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.9 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 200 ° |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.