LEDVANCE LED PAR1680120 DIM 6.9W 927 GU10 P LEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED PAR1680120 DIM 6.9W 927 GU10 P LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Светодиодные лампы GU10 1W LED lambid GU10 timmitav LED lambid GU10 2700K GU10 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 2176386 |
| Lambipesa | GU10 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Valgusefektiivsus | 94 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 6.9 W |
| Valgusvoog | 650 lm |
| Beam angle | 120 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.