LEDVANCE LED MR164336 DIM 5W 930 GU5.3 S LEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED MR164336 DIM 5W 930 GU5.3 S LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid GU5.3 timmitavad GU5.3 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 2176389 |
| Lambipesa | GU5.3 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Valgusefektiivsus | 102 lm/W |
| Nimipinge | 12 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4.9 W |
| Valgusvoog | 500 lm |
| Beam angle | 36 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.