LEDVANCE LED MR11 P 2.5W 840 GU4
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Low-voltage LED reflector lamps MR11 with retrofit pin base. Product features: LED alternative to low voltage halogen lamps. High color consistency: ≤ 6 SDCM. Not dimmable. Base: GU4. Lamp made of glass. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80. Lifetime: up to 15,000 h. Product benefits: Quick, simple and safe replacement without rewiring. Design, dimensions, luminous flux comparable to an incandescent or halogen lamp. Low maintenance costs thanks to long lifetime. No UV and near-IR radiation in the light beam. Compatible with many common conventional and electronic control gears (see also compatibility list). Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: Shops and exhibition rooms. Domestic applications. Commercial applications. Accent lighting. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED MR11 P 2.5W 840 GU4 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
GU4 (MR11) LED-pirnid Reflektor LED-punktid GU4 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
522968 |
| Lambipesa | GU4 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 73 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 38 mm |
| Nimipinge | 12 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 2.5 W |
| Valgusvoog | 184 lm |
| Lambi nimetus | MR11 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 36 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.