LEDVANCE LED LINE R7s P 15W 827 R7s
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Double-ended special LED lamps. Product features: LED alternative to conventional R7s lamps. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80; constant chromaticity. Product benefits: Fits into most R7s luminaires thanks to excentric base. Good all-around light emission. Long lifetime of up to 15,000 h. Lower thermal output (compared with the standard reference product). Four year guarantee. Areas of application: General illumination within ambient temperatures from -20…+40 °C. Hospitality. Domestic applications. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED LINE R7s P 15W 827 R7s |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid R7s 15W LED lambid R7s 118mm R7s pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1368313 |
| Lambipesa | R7s |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 28 mm |
| Valgusefektiivsus | 133 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Pikkus | 118 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 15 W |
| Valgusvoog | 2000 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 20
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.