LEDVANCE LED Lamp PIN20 1.9W 2700K G9 Clear
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp PIN20 1.9W 2700K G9 Clear |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid ja torud Pirnid
|
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 14 mm |
| Valgusefektiivsus | 105 lm/W |
| Pikkus | 43 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 1.9 W |
| Valgusvoog | 200 lm |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 20
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.