LEDVANCE LED CLB40 4.2W 830 FILFR E14 V LEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLB40 4.2W 830 FILFR E14 V LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 2191348 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | No |
| Valgusefektiivsus | 111 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4.2 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.