LEDVANCE LED CLASSIC LAMPS FROSTED 25 2.8 W/2700 K E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps with CRI 97, A B P types. Product features: LED lamps for line voltage. Color rendering index Ra: 97. Product benefits: Design, dimensions, luminous flux comparable to a halogen lamp. Natural light spectrum with outstanding color rendering of CRI=97. Greatly reduced blue component. Improved visual comfort and reduced eye strain. Very low energy consumption. Instant 100 % light, no warm-up time. Low flickering. Areas of application: Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLASSIC LAMPS FROSTED 25 2.8 W/2700 K E14 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid 3W E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1351535 |
| Lambipesa | E14 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 37 mm |
| Valgusefektiivsus | 87 lm/W |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 96 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 2.8 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | B11 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 200 ° |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.