LEDVANCE LED CLASSIC GLOBE P 2.5W 827 Clear E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps, classic ball shape. Product features: Professional LED lamps for line voltage. Not dimmable. Lifetime: up to 15,000 h. Beam angle: up to 360°. Lamp made of glass. Good quality of light; color rendering index Ra: ≥ 80; constant chromaticity. Product benefits: Lamps with innovative LED “filament” technology. Very low energy consumption. Instant 100 % light, no warm-up time. Can be easily fitted instead of ordinary light bulbs. Areas of application: Perfect for decorative installations. Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLASSIC GLOBE P 2.5W 827 Clear E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1358113 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 125 mm |
| Valgusefektiivsus | 100 lm/W |
| Pikkus | 178 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 2.5 W |
| Valgusvoog | 250 lm |
| Lambi nimetus | R39 |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.