LEDVANCE LED CLASSIC B DIM CRI97 S 4.2W 927 Clear E14
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Dimmable LED lamps, classic candle shape, CRI97. Product features: High CRI & R9 for a natural lighting experience. Dimmable. LED lamps for line voltage. Beam angle: up to 300°. Lifetime: up to 15,000 h. Very high number of switching cycles: up to 100,000. Product benefits: Lamps with innovative LED “filament” technology. Design, dimensions, luminous flux comparable to a halogen lamp. Very low energy consumption. Instant 100 % light, no warm-up time. Low flickering. Areas of application: Perfect for decorative installations. Domestic applications. General illumination. Outdoor use in outdoor luminaires only (minimum IP65).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLASSIC B DIM CRI97 S 4.2W 927 Clear E14 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1370530 |
| Lambipesa | E14 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 111 lm/W |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 100 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.2 W |
| Valgusvoog | 1580 lm |
| Lambi nimetus | B10.5 |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.