LEDVANCE LED CLASSIC A V 7.5W 827 Clear E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps, classic bulb shape. Product features: LED alternative to conventional lamps. Not dimmable. Good color rendering (Ra ≥ 80) and color stability throughout the life of the lamp. Product benefits: Very low energy consumption. Can be easily fitted instead of ordinary light bulbs. Areas of application: Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLASSIC A V 7.5W 827 Clear E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | D |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1361320 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 140 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 105 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7.5 W |
| Valgusvoog | 1055 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.