LEDVANCE LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SENSOR 8.8W 840 Frosted E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Special lamps with motion sensor and integrated daylight sensor, classic bulb shape. Product features: LED alternative to conventional lamps. High color consistency: ≤ 6 SDCM. Mercury-free lamps. Detection range upto 3 meter and 90°. Integrated microwave sensor can detect fine movement also through plastic and glass fixtures. Product benefits: Short payback period thanks to low energy consumption and maintenance costs. Energy-saving lighting solution thanks to automatic switch off at daylight. Very long lifetime of up to 25,000 h. Automatic light switch off 30 seconds after the last motion detection. Illumination threshold for automatic switching: 20 lx. Low energy consumption. Easy replacement of classic lamps thanks to compact design. Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: Staircases, corridor, basement, entrance. Lamp needs to be turn on only when motion is detected and ambient is dark. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SENSOR 8.8W 840 Frosted E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 4000K E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 91 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 112 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 8.8 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 200 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.