LEDVANCE LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SENSOR 7.3W 827 Clear E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Special lamps with motion sensor and integrated daylight sensor, classic bulb shape. Product features: LED alternative to conventional lamps. High color consistency: ≤ 6 SDCM. Mercury-free lamps. Detection range up to 3 meter and 90°. Integrated microwave sensor can detect fine movement also through plastic and glass fixtures. Product benefits: Short payback period thanks to low energy consumption and maintenance costs. Energy-saving lighting solution thanks to automatic switch off at daylight. Automatic light switch off 30 seconds after the last motion detection. Illumination threshold for automatic switching: 20 lx. Lower energy consumption than incandescent or halogen lamps. Easy replacement of classic lamps thanks to compact design. Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: Staircases, corridor, basement, entrance. Lamp needs to be turned on only when motion is detected and ambient is dark. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. Safety advice: Do not touch the lamp if broken.. Must not be used if outer bulb is defective..
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SENSOR 7.3W 827 Clear E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 110 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 116 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7.3 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 320 ° |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.