LEDVANCE LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SENSOR 10W 827 Frosted E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Special lamps with motion sensor and integrated daylight sensor, classic bulb shape. Product features: Integrated microwave sensor can detect fine movement also through plastic and glass fixtures. Detection range upto 3 meter and 90°. Integrated light sensor switches the light on only when it is dark. Product benefits: Energy-saving solution thanks to motion sensor and automatic switch off at daylight. Short payback period thanks to low energy consumption and maintenance costs. Easy replacement of halogen lamps thanks to compact design. Automatic light switch off 30 seconds after the last motion detection. Illumination threshold for automatic switching: 20 lx. Areas of application: Staircases, corridor, basement, entrance. Lamp needs to be turn on only when motion is detected and ambient is dark. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLASSIC A MOTION & DAYLIGHT SENSOR 10W 827 Frosted E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 10W E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1338686 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 105 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 112 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 10 W |
| Valgusvoog | 1055 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 200 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.