LEDVANCE LED CLASSIC A ENERGY EFFICIENCY B DIM 4.3W 827 Clear E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Dimmable LED lamps, classic bulb shape, Energy efficiency class B. Product features: LED lamps for line voltage. Beam angle: up to 300°. Very long lifetime of up to 50,000 h. Very high number of switching cycles: 500,000. Very high efficiency of up to 187 lm/W. Dimmable. Product benefits: Lamps with innovative LED “filament” technology. Design, dimensions, luminous flux comparable to a halogen lamp. Very low energy consumption. Instant 100 % light, no warm-up time. Low flickering. Areas of application: Perfect for decorative installations. Domestic applications. General illumination. Outdoor use in outdoor luminaires only (minimum IP65).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLASSIC A ENERGY EFFICIENCY B DIM 4.3W 827 Clear E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | B |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1371378 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 187 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 105 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.3 W |
| Valgusvoog | 230 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.