LEDVANCE LED CLASSIC A ENERGY EFFICIENCY A S 60 4 W/3000 K E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps, classic bulb shape, ENERGY EFFICIENCY CLASS A. Product features: LED lamps for line voltage. Luminous efficacy: up to 210 lm/W. Beam angle: up to 300°. Very long lifetime of up to 50,000 h. Very high number of switching cycles: 500,000. Product benefits: Lamps with innovative LED “filament” technology. Very low energy consumption. Design, dimensions, luminous flux comparable to a halogen lamp. Instant 100 % light, no warm-up time. Low flickering. Areas of application: Perfect for decorative installations. Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED CLASSIC A ENERGY EFFICIENCY A S 60 4 W/3000 K E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 4W E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | A |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1260029 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 210 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 105 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 840 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 1 | Karp: 6 | Kaubaalus: 3240
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.