LEDVANCE LED BASE PIN G4 12 V 1W 827 Clear G4
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Special LED lamps. Product features: Compatible with many common conventional and electronic control gears (see also compatibility list). LED alternative to low voltage halogen lamps. Base: G4. Product benefits: Extremely small dimensions. Variable use at Direct Current and Alternating Current. Good all-around light emission. Ideal for decorative and free-burning applications. Long lifetime of up to 15,000 h. Three year guarantee. Lower energy consumption than incandescent or halogen lamps. Areas of application: Decorative applications. Atmospheric accent lighting throughout the home. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. Safety advice: Do not touch the lamp if broken.. Must not be used if outer bulb is defective.. To ensure full light efficiency and product lifetime, it is recommended to detach any glass or cover of the luminaire..
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED pin lamp Base G4 1W 827 clear 12V |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
LED-lambid G4 1W G4 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | G4 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 10 mm |
| Valgusefektiivsus | 100 lm/W |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pikkus | 30 mm |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 1 W |
| Valgusvoog | 100 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 320 ° |
Pakend: 5 | Karp: 50
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.