LEDVANCE LED BASE PAR16 3.4W 927 GU10
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED reflector lamps PAR16 with retrofit pin base. Product features: LED lamps for line voltage. Not dimmable. Base: GU10. Mercury-free lamps. Product benefits: Ideal for economical spotlighting. Alternative to line-voltage halogen lamps. Lower energy consumption than incandescent or halogen lamps. No UV and near-IR radiation in the light beam. Shockproof and vibration-proof thanks to LED technology. Professional thermal management. Areas of application: Spotlighting for accents. Domestic applications. Spotlighting heat-sensitive objects such as food, plants, etc.. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only. As a downlight for marking walkways, doors, stairs, etc.. Atmospheric accent lighting throughout the home. All domestic rooms, especially where the lamps are visible. Safety advice: Do not touch the lamp if broken.. Must not be used if outer bulb is defective..
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED BASE PAR16 3.4W 927 GU10 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
PAR LED-punktid Reflektor LED-punktid Светодиодные лампы GU10 1W LED lambid GU10 2700K GU10 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Valgusefektiivsus | 67 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 52 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 3.4 W |
| Valgusvoog | 230 lm |
| Lambi nimetus | PAR16 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 36 ° |
Pakend: 5 | Karp: 50
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.