LEDVANCE LED BASE CLASSIC A 6.5W/2700K GLFR B22D
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
LED lamps, classic bulb shape. Product features: Professional LED lamps for line voltage. Not dimmable. Base: E27, B22d. Mercury-free lamps. Product benefits: Very low energy consumption. Shockproof and vibration-proof thanks to LED technology. No UV and near-IR radiation in the light beam. Instant 100 % light, no warm-up time. Can be easily fitted instead of ordinary light bulbs. Lower thermal output (compared with the standard reference product). Areas of application: Domestic applications. General illumination. Outdoor use in suitable outdoor luminaires only.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED BASE CLASSIC A 6.5W/2700K GLFR B22D |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
B22d LED-lambid 7W B22d pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | B22d |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 124 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 104 mm |
| Nimipinge | 220 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 6.5 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | Yes |
| Beam angle | 300 ° |
Pakend: 4 | Karp: 40
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.