LEDVANCE KIT LEDr GU10 8.3W CRI90 4000K DIM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Recessed mounted spotlight, GU10 base. Product features: Luminous flux: up to 575 lm. Beam angle: 36°. Spot can be swiveld 20° into all directions. Product benefits: Direct replacement for conventional 80 W halogen luminaires. Energy savings of up to 90 % compared to conventional recessed luminaires. Single spot optics. White die-cast zinc alloy ring. Replaceable LED lamp. 5 years guarantee. Areas of application: Corridors. Shop lighting. Living rooms. Foyers.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KIT LEDr GU10 8.3W CRI90 4000K DIM |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tööstuslikud rippvalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4239 00 |
| Laius | 88.5 mm |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Kõrgus/sügavus | 112 mm |
| Löögikindlus | IK02 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Keskmine valgusvoo nurk 20-40° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 8.3 W |
| Efektiivne valgusvoog | 575 lm |
| Valgusti tõhusus | 69 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.