LEDVANCE HIGH BAY SENSOR GEN 4 ACCESSOIRES 87 147 190W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Remote Control and replacement sensor for HIGH BAY GEN 4 luminaires. Product features: Remote Control for advanced Sensor settings. Product benefits: Easy Sensor teaching and installation.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HIGH BAY SENSOR GEN 4 ACCESSOIRES 87 147 190W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Push Buttons
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 5080 00 |
| Laius | 56 mm |
| Kõrgus | 49 mm |
| Sügavus | 49 mm |
| Läbimõõt | 56 mm |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
Pakend: 1 | Karp: 60 | Kaubaalus: 5940
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.