LEDVANCE HIGH BAY REFRACTOR GEN 3 155 W – 210 W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Karp: 2 tk | Kaubaalus: 36 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Refractors for HIGH BAY GEN 3 luminaires. Product features: High quality polycarbonate refractor.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HIGH BAY REFRACTOR GEN 3 155 W – 210 W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9200 00 |
| Laius | 414 mm |
| Valgusvoo nurk | 90 ° |
| Lisatarviku liik | Peegeldi |
| Läbimõõt | 414 mm |
| Pikkus | 414 mm |
| Kõrgus/sügavus | 138 mm |
| Materjal | Plast |
| Katte liik | Puudub |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Läikiv |
| Valguse hajutaja | Peegeldi |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.