LEDVANCE HIGH BAY REFLECTOR GEN 3 155 W – 210 W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Reflectors for HIGH BAY GEN 3 luminaires. Product features: High-quality aluminum reflector.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HIGH BAY REFLECTOR GEN 3 155 W – 210 W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 9900 00 |
| Värvus | Hõbedane |
| Laius | 500 mm |
| Valgusvoo nurk | 65 ° |
| Lisatarviku liik | Peegeldi |
| Läbimõõt | 500 mm |
| Pikkus | 500 mm |
| Kõrgus/sügavus | 81 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Katte liik | Puudub |
| Valgusjaotus | Otsene |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Matt |
| Valguse hajutaja | Peegeldi |
Pakend: 1 | Karp: 2 | Kaubaalus: 24
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.