LEDVANCE HIGH BAY COMPACT 133W 840 110DEG IP65
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
High-bay luminaires up to 120 lm/W. Product features: Operating temperature: -20…45 °C. Black aluminum housing, tempered glass cover. Opal cover. Type of protection: IP65. Lifetime (L70): up to 50,000 h. High luminous efficacy: up to 120 lm/W. Product benefits: Modern exclusive design. Energy savings of up to 60 % compared to conventional high bay luminaires. 3 years guarantee. Optimized weight and size due to compact design. Areas of application: Replacement for high bay luminaires with mercury vapor or metal halide lamps. Warehouses. Logistics halls. Industry. High ceiling (e.g. in shopping malls, airports, commercial buildings, lobbies). Equipment / Accessories: Bracket available. Reflector available.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HIGH BAY COMPACT 133W 840 110DEG IP65 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Highbays
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 500 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK06 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 133 W |
| Efektiivne valgusvoog | 16000 lm |
| Valgusti tõhusus | 120 lm/W |
Karp: 1 | Kaubaalus: 336
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.