LEDVANCE HB DALI V 95W 840 60DEG IP66 LEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HB DALI V 95W 840 60DEG IP66 LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 95 W |
| Valgusti tõhusus | 175 lm/W |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.