LEDVANCE FLOODLIGHT VALUE 20 W 4000 K IP65 BK
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 12 tk | Kaubaalus: 816 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Floodlight. Product features: Luminous efficacy: up to 90 lm/W. Symmetrical beam angle: 110° x 110°. Mounting bracket for up to 180° tilting. Type of protection: IP65. Impact resistance: IK06 (10 W to 50 W), IK08 (from 100 W). Ambient temperature in operation: -20…+45 °C. Product benefits: Energy savings of up to 80 % compared to halogen lamp floodlights. Semi-frosted, tempered glass cover for uniform illumination. Quick and simple installation thanks to low profile, compact and light weight design. 3 years guarantee. Areas of application: Replacement for floodlights with halogen lamps. Car parks and underpasses. Public areas. Building facades. Construction areas.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLOODLIGHT VALUE 20 W 4000 K IP65 BK |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seinale paigaldatavad lambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Laius | 118 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 500 mm |
| Kõrgus/sügavus | 34 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK06 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1700 lm |
| Valgusti tõhusus | 85 lm/W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.