LEDVANCE FLEX AUDIO USB WITH REMOTE CONTROL 2M RGB
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Decorative colorful LED Strips for indoor use, USB-connected. Product features: RGB color control. USB connection. With behalf of integrated voice-receivers the luminaire reacts to sound and music. Flexible, bendable LED strips. Product benefits: Easy and quick installation. Areas of application: Living areas. Indirect lighting. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FLEX AUDIO USB WITH REMOTE CONTROL 2M RGB |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5100 00 |
| Laius | 10 mm |
| Pikkus | 2000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 3 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lambi pinge | 5 V |
Pakend: 1 | Karp: 24
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.