LEDVANCE Essentials Damp Proof 2x7W 600mm 4000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Essential Damp Proof luminaires for basic user purposes. Product features: Damp-proof luminaire with LED tube for mains voltage operation. Product benefits: Suitable for use in dusty and damp outdoor locations thanks to high IP rating. Areas of application: Basements, garages, warehouses. Equipment / Accessories: LED Tube is delivered with the product.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Essentials Damp Proof 2x7W 600mm 4000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
3Proofid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1940 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1225039 |
| Laius | 108 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 651 mm |
| Kõrgus/sügavus | 64 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 14 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1200 lm |
| Valgusti tõhusus | 85 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.