LEDVANCE ESSENTIALS CEILING RETROFIT LUMINAIRE 250mm E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Essential Ceiling Luminaire for basic user purpose with E27 socket. Product features: Wall and ceiling luminaire with E27 socket. Product benefits: Simple installation thanks to light-weight design. Decorative wall light. Areas of application: Living areas. Equipment / Accessories: Mounting screws and dowels included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ESSENTIALS CEILING RETROFIT LUMINAIRE 250mm E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1990 00 |
| Kere värvus | Valge |
| Pikkus | 250 mm |
| Kõrgus/sügavus | 91 mm |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
Pakend: 1 | Karp: 5 | Kaubaalus: 200
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.