LEDVANCE Essentials Ceiling 400mm 24W 3000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Essential Ceiling luminaires for basic user purposes. Product features: Wall and ceiling luminaire. Product benefits: Simple installation thanks to light-weight design. Decorative wall light. Areas of application: Living areas. Equipment / Accessories: Mounting screws and dowels included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Essentials Ceiling 400mm 24W 3000K |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
630394 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 120 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 24 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1920 lm |
| Valgusti tõhusus | 80 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 5
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.