LEDVANCE ENDURA® STYLE SOLAR DOUBLE CIRCLE Wall Sensor Double Circle 6W Stainle
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Solar-powered lantern luminaires with motion and light sensor, two circles. Product features: Solar powered outdoor LED luminaire. PIR motion detector and daylight sensor. 3 operating modes selectable. Operating mode 1: light continous on with 200 lumen (Max. 2.5 hours at full charge). Operating mode 2: light continous on with 75 lumen (Max. 8 hours at full charge), switches to 300 lumen when moving (Max. 100 times lit at full charge). Operating mode 3: light off, switches to 400 lumen when moving (Max. 100 times lit at full charge). Battery charging via solar panel. Battery technology: lithium-ion. Stainless steel housing. Product benefits: Demand based lighting and energy saving thanks to motion and daylight sensor. Easy adjustment of daylight and motion detection via push switch. Energy-efficient thanks to LED technology. Easy and quick installation. Areas of application: Outdoor use (IP44). Areas where no power supply is available. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENDURA® STYLE SOLAR DOUBLE CIRCLE Wall Sensor Double Circle 6W Stainle |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 178 mm |
| Kere värvus | Roostevaba teras |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 185 mm |
| Kõrgus/sügavus | 220 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 2-3 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 6 W |
| Efektiivne valgusvoog | 400 lm |
| Valgusti tõhusus | 67 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.