LEDVANCE ENDURA® STYLE SHIELD Square 11W Dark Gray
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Luminaires with modern design and light outlet up and down. Product features: Bright and functional outdoor LED luminaires. Die-cast aluminum housing. Available in round and square form. Product benefits: Energy-efficient thanks to LED technology. Easy and quick installation. Areas of application: Outdoor use (IP44). Building facades. Entrance lighting. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENDURA® STYLE SHIELD Square 11W Dark Gray |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 240 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 60 mm |
| Kõrgus/sügavus | 142 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 10.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 410 lm |
| Valgusti tõhusus | 39 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.