LEDVANCE ENDURA® STYLE LANTERN MODERN Modern 12W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Contemporary lanterns with light guide for low-glare illumination. Product features: Very bright and functional outdoor LED luminaires. Die-cast aluminum housing. Available as wall and bollard luminaires. Product benefits: Energy-efficient thanks to LED technology. Easy and quick installation. Areas of application: Outdoor use (IP44). Building facades. Gardens, balconies and other outdoor areas. Pathway lighting. Driveways. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENDURA® STYLE LANTERN MODERN Modern 12W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 110 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 176 mm |
| Kõrgus/sügavus | 240 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Keskmine valgusvoo nurk 20-40° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 11.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 610 lm |
| Valgusti tõhusus | 53 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.