LEDVANCE ENDURA STYLE EDGE Wall updown 7W
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Stainless steel wall luminaire with light outlet up and down. Product features: Bright and functional outdoor LED luminaires. Stainless steel housing. Type of protection: IP44. Product benefits: Easy and quick installation. Energy-efficient thanks to LED technology. Areas of application: Building facades. Entrance lighting. Patios, balconies. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENDURA STYLE EDGE Wall updown 7W |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 120 mm |
| Kere värvus | Roostevaba teras |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 110 mm |
| Kõrgus/sügavus | 260 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 7 W |
| Efektiivne valgusvoog | 360 lm |
| Valgusti tõhusus | 51 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.