LEDVANCE ENDURA® PRO FLOOD SENSOR 27W 4000K IP55 Dark Gray
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
High efficiency wall sensor luminaires with wide beam angle in innovative optical design. Product features: 4 operating modes selectable (light 6h continous on, standby, switch-on by movement or dusk). Adjustable luminaire head. Type of protection: IP55. Impact resistance: IK05. Protection class: II. Product benefits: Homogenous illumination. Lighting according to requirements due to adjustable luminaire head. Easy and quick installation. Areas of application: Outdoor. Parking lots, city squares, parks. Arcade passage.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENDURA® PRO FLOOD SENSOR 27W 4000K IP55 Dark Gray |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Raudteelaternad Seinale paigaldatavad lambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4210 00 |
| Laius | 56 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 201 mm |
| Kõrgus/sügavus | 225 mm |
| Löögikindlus | IK05 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP55 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 27 W |
| Efektiivne valgusvoog | 3000 lm |
| Valgusti tõhusus | 50 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.