LEDVANCE ENDURA HYBRID BALL 2W WT LEDV
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENDURA HYBRID BALL 2W WT LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 308 mm |
| Nimipinge | 12 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 2 W |
| Efektiivne valgusvoog | 180 lm |
| Valgusti tõhusus | 90 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.