LEDVANCE ENDURA® FRAME 80cm Post E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Timeless aluminium housing luminaire series with glass diffusor. Product features: Direct illumination. Light cover material: glass. Light cover appearance: clear. Housing material: aluminum. Housing color: RAL 7016. Type of protection: IP44. Product benefits: High flexibility in the choice of the light source thanks to E27 socket. Easy and quick installation. Areas of application: Building facades. Entrance lighting. Patios, balconies. Pathway lighting. Driveways. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included. No light sources included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENDURA® FRAME 80cm Post E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 110 mm |
| Pikkus | 110 mm |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
Pakend: 1 | Karp: 2
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.