LEDVANCE ENDURA® CLASSIC POST Down E27
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Stainless steel luminaires with glass diffuser. Product features: Stainless steel housing. Diffuser made of clear glass with hammer finish. Available with and without motion sensor. Available as wall and bollard luminaires. Product benefits: High flexibility in the choice of the light source thanks to E27 socket. Suitable for smart applications thanks to compatibility with Smart + lamps from LEDVANCE. Easy and quick installation. Areas of application: Outdoor use (IP44). Building facades. Entrance lighting. Patios, balconies. Pathway lighting. Driveways. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included. No light sources included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENDURA® CLASSIC POST Down E27 |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Tänava- ja pargivalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 127 mm |
| Pikkus | 212 mm |
| Kõrgus/sügavus | 195 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
Pakend: 1 | Karp: 4
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.