LEDVANCE Endura Classic Cube ADJ Wall Adjustable Wall Black
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Outdoor Endura Classic Cube with socket GU10. Product features: Die-cast aluminum housing. Adjustable luminaire head. Product benefits: High flexibility in the choice of the light source thanks to GU10 socket. Suitable for smart applications thanks to compatibility with Smart + lamps from LEDVANCE. Easy and quick installation. High-quality materials. Areas of application: Entrance lighting. Patios, balconies. Building facades. Equipment / Accessories: Complete mounting and connecting accessories included. No light sources included.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Endura Classic Cube ADJ Wall Adjustable Wall Black |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1990 00 |
| Laius | 93 mm |
| Kere värvus | Must |
| Pikkus | 66 mm |
| Kõrgus/sügavus | 100 mm |
| Löögikindlus | IK04 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
Pakend: 1 | Karp: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.